Az ÖkoTech-Home Kft. több mint 15 éve fejleszt, gyárt, és kivitelez egyedi szennyvíztisztító berendezéseket, továbbá vállal karbantartási feladatokat.
Ezáltal segítünk ügyfeleinknek a környezet megóvásában.
Területi kivitelező
feladatok ellátására
munkatársat keresünk

Szereted a változatosságot, szeretnéd járni az országot, és nem szeretnél egy üzemben vagy irodában helyhez kötötten dolgozni? Jól kommunikálsz az emberekkel? A te munkád cégünk szolgáltatásainak kivitelezése az értékesítések helyszínén. Részletesebben:
  • ügyfeleinknél a szennyvíztisztító telepítésének, beüzemelések, javítások, karbantartások elvégzése
  • a munkálatokhoz való összepakolás, és a nap végén a kipakolás, szerszámok letisztítása, saját használatú gépjármű legalább hetenkénti kitakarítása
  • az elvégzett feladatokhoz kapcsolódó nyomtatványok kitöltése, fotódokumentáció készítése
Elvárások: B jogosítvány, jó műszaki érzék és kommunikáció, szolgálatkész, barátságos hozzáállás.

Fontos, hogy hajlandó és képes legyél gyorsan tanulni, továbbá stabilan alkalmazni a tanultakat a gyakorlatban.

Természetesen a munkaeszközeidet biztosítjuk neked, és a céges telefonodat magán célra is használhatod. Jó teljesítményedet kimagasló bérezéssel honoráljuk, és a bejárásodat is támogatjuk.

Ha szeretnél az ország különböző tájegységeire eljutni, környezettudatos, jófej ügyfeleinknél dolgozni, akkor tedd próbára magad és jelentkezz!

Jelentkezésed az alábbi gombra kattintva, egy 5 perces kérdőív kitöltésével tudjuk fogadni!

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok az Öko-Tech Home Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő maximum 30 napon belül történik. Ez alól kivételt képez, ha az ÖkoTech-Home Kft. értesítést küld, hogy az önéletrajzot továbbra is megőrzi. Ebben az esetben kérésem kerülnek az adatok törlésre,  30 napon belül. Az erre irányuló kérést az oneletrajz@okotechhome.hu e-mail címre kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.